• VV Reuver 1 - Bieslo 1

    Zondag 18 november a.s. staat de gemeentelijke derby tussen Reuver en Bieslo op het programma. Veel voetballiefhebbers kijken daar al enige tijd naar uit en zondag is het dan zover. Bieslo heeft een prima start achter de rug en staat momenteel in de subtop op een keurige vijfde plaats in de 4e klasse D. Reuver staat een aantal plaatsen lager, onderaan de middenmoot, op de negende plek. Dit na de belangrijke overwinning tegen Swalmen, waardoor Reuver nu vijf teams onder zich houdt. Op basis van de ranglijst is Bieslo dan ook de favoriet. Maar Reuver zal er alles aan willen doen om het gat met Bieslo op de ranglijst te verkleinen. En in een derby is nou eenmaal van alles mogelijk door de ingrediënten passie, spanning en strijd. Qua voetbal zijn het vaak niet de allerbeste wedstrijden maar daar zullen Reuver en Bieslo niet rouwig om zijn als het resultaat maar goed is. Toeschouwers en supporters van beide teams zullen zondag hopelijk weer in grote getale aanwezig zijn en kunnen genieten van deze derby waarin altijd wordt gescoord. Een doelpuntloos gelijkspel is voor deze derby nauwelijks voor te stellen op basis van de geschiedenis Aan de spelers van Reuver de uitdaging om ervoor te zorgen er zondag eentje meer te scoren dan Bieslo zodat de punten in Reuver blijven en iedereen met een Reuverhart  tevreden kan zijn.