• Voetbalvereniging Reuver zoekt voor het seizoen 2019-2020 een trainer voor het 2e herenelftal

  Het 2e elftal bestaat uit een groep jonge voetballers uit Reuver. Uit de jeugd komen ieder jaar jonge voetballers het 2e elftal versterken. Het is een uitdaging om deze spelers in het elftal te integreren en verder op te leiden.Het 2e elftal voetbalt op dit moment in de 4e reserve klasse, maar de vereniging heeft de ambitie om de komende jaren met het 2e elftal naar een hoger niveau te groeien. 
   
  Wij zoeken een gemotiveerde trainer met goede sociale vaardigheden die de competenties heeft om de spelers van het 2e elftal een goede opleiding te bieden en in staat is hen te motiveren met uitdagende oefenstof.
   
  Wij vragen een trainer die:
  = bij voorkeur in het bezit is van het diploma UEFA C/TC3 dan wel de ambitie heeft om dat diploma op kosten van v.v. Reuver te gaan halen;
  = het 2e elftal traint en coacht op de wedstrijddag;
  = beschikt over de vaardigheid om jeugdspelers te integreren in het elftal;  
  = zorgt voor een goede teambuilding c.q. -sfeer;
  = beschikt over goede communicatieve vaardigheden;
  = een positieve instelling heeft;
  = een goede samenwerking met de hoofdtrainer, andere vrijwilligers en selectiespelers nastreeft;
  = goed contacten onderhoudt met de hoofdtrainer, de overige vrijwilligers en selectiespelers;
   
  Herkent u zich in dit profiel? Maak dan uw belangstelling kenbaar door uw motivatie met CV te mailen naar: voetbalzaken@vvreuver.nl of neem contact op met bestuurslid technische zaken, Theo Sillen (06-50293038).