• Direct naast ons sportpark is alweer enkele jaren Timmermans Tuinmeubelen gevestigd, en recent hebben we dit prachtige bedrijf mogen toevoegen aan de sponsorgroep van V.V. Reuver.  Hier zijn we natuurlijk zeer verheugd mee.

  Eigenaar Ralf Peeters heeft de laatste jaren zijn bedrijf flink zien groeien. Ontstaan als familiebedrijf met veel omzwervingen en van generatie op generatie resulteerde aanvankelijk in een winkel van tuinmeubelen in Tegelen maar als Ralf in de derde generatierol het bedrijf overneemt gaat het pas echt snel groeien.

  Met nu zeven locaties en zo’n 40 medewerkers is Timmermans Tuinmeubelen een begrip geworden, kwaliteit voor een goede prijs is het motto en terug te vinden in de diverse showrooms.Kijk maar eens bij Stox in Roermond of Budgetplant in Venlo. Maar ook in Horst, Heerlen en Sittard bijvoorbeeld vind je Timmermans Tuinmeubelen.
  Online is het bedrijf te vinden op www.timmermanstuinmeubelen.nl

  Wij als V.V. Reuver zijn blij met deze goede buur en heten Ralf Peeters van harte welkom in de sponsorgroep van V.V. Reuver.

  Ons advies,
  Tuinmeubelen nodig? Zeker even bij Timmermans kijken naar het prachtige assortiment.

  Timmermans Tuinmeubelen nieuwe bordsponsor

  Op de foto: Ralf Peeters (links) geeft een ferme handdruk aan voorzitter Dieter van Gortel.
  Foto:  Ben Jacobs.