• Reuver JO17-2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Brauer, MarcelTechnische stafAss.-trainer/coach
    Peulen, ArnoTechnische stafTrainer
    Wijlick, Hans vanTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beurskens, LoekTeamspeler
    Farhat, MoaazTeamspeler
    Janssen, DennisTeamspeler
    Reyes, ShaquilTeamspeler
    Smeets, QuintenTeamspeler
    Verhaegh, JoëlTeamspeler
    Wijlick, Bart vanTeamspeler
    Wijlick, Stan vanTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    25 mei. 13:00Merefeldia JO17-2 - Reuver JO17-2Te spelenSportpark Merefeldia
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagSportomschrijvingDetails
    18 mei.Reuver JO17-2 - Sportclub Irene JO17-3G4 - 2Veld Algemeen/Zaterdag
    11 mei.VV HEBES JO17-1 - Reuver JO17-210 - 1Veld Algemeen/Zaterdag
    4 mei.Reuver JO17-2 - Sportclub Leeuwen JO17-13 - 3Veld Algemeen/Zaterdag
  • Poulestanden Reuver JO17-2 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Reuver JO17-22200204166
    2DES Swalmen JO17-21001311-80
    3Kessel VV JO17-2100119-80

    Poulestanden Reuver JO17-2 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Venlosche Boys JO17-3109018197227
    2Blerick JO17-21061356243219
    3Reuver JO17-21061336221419
    4Sportclub Irene JO17-3G1060449222718
    5Wittenhorst JO17-5101091481-673
    6DES Swalmen JO17-2101091694-783

    Poulestanden Reuver JO17-2 (B3420 Onder 17 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Belfeldia JO17-111008173
    2Reuver JO17-2100118-70

    Poulestanden Reuver JO17-2 (0237 Onder 17 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VV HEBES JO17-11080246143224
    2Neerkandia JO17-1972031121923
    3DES Swalmen JO17-1960328171118
    4Sportclub Leeuwen JO17-1951341251616
    5Eindse Boys JO17-1850335241115
    6SVC 2000 JO17-284132520513
    7Merefeldia JO17-2840433231012
    8RKSVO JO17-192072357-346
    9Reuver JO17-291261540-255
    10Sportclub Irene JO17-3G81161136-254
    11Bieslo JO17-191171131-204