• Reuver 2 - Zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dorssers, RobOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beulen, KoenTeamspeler
    Bol, NarmoTeamspeler
    Fusers, MarkTeamspeler
    Huijs, JornTeamspeler
    Klaassen, MitchelTeamspeler
    Leipsig, Olaf vanTeamspeler
    Litjens, BramTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    21 jan. 21:00Reuver 2 - zv Sèrum 4Te spelenReuver (De Schans)
    8 feb. 20:00ZvWeert 2 - Reuver 2Te spelenAltweerterheide (Op den Das)
    11 feb. 21:00Reuver 2 - Panningen 2Te spelenReuver (De Schans)
    9 mrt. 19:00't Brökske/Eetcafé DKW 7 - Reuver 2Te spelenNederweert (Sportcentrum)
    18 mrt. 19:30MZV/De Heere van Meijel 4 - Reuver 2Te spelenMeyel (de Körref)
    1 apr. 21:00Reuver 2 - Panningen 1Te spelenReuver (De Schans)
    8 apr. 20:00ZvWeert 3 - Reuver 2Te spelenAltweerterheide (Op den Das)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagSportomschrijvingDetails
    14 jan.Reuver 1 - Reuver 23 - 3Zaal Algemeen
    13 jan.Reuver 1 - Hegelsom 1Veld Algemeen/Zondag
    12 jan.zv Sèrum 4 - Reuver 26 - 6Zaal Algemeen
  • Poulestanden Reuver 2 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZvWeert 312110183404333
    2Beringe ZVV 41281385562925
    3ZvWeert 21080269402924
    4MZV/De Heere van Meijel 41271477651222
    5Reuver 2136256867120
    6Panningen 1126155453119
    7Reuver 1125164248-616
    8Panningen 2115065963-415
    9't Brökske/Eetcafé DKW 6133194177-3610
    10zv Sèrum 4112184572-277
    11't Brökske/Eetcafé DKW 71200123880-420