• Reuver 1 - Zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Levels, RikOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Achten, KevinTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Gubbels, SilTeamspeler
    Lemmen, RuudTeamspeler
    Levels, RikTeamspeler
    Niemans, RoyTeamspeler
    Vossen, JohanTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    26 jan. 16:00't Brökske/Eetcafé DKW 6 - Reuver 1Te spelenNederweert (Sportcentrum)
    4 feb. 20:30Reuver 1 - MZV/De Heere van Meijel 4Te spelenReuver (De Schans)
    11 feb. 21:00Panningen 1 - Reuver 1Te spelenHelden-Panningen
    18 feb. 20:30Reuver 1 - ZvWeert 3Te spelenReuver (De Schans)
    11 mrt. 20:30Reuver 1 - 't Brökske/Eetcafé DKW 7Te spelenReuver (De Schans)
    18 mrt. 20:30Reuver 1 - zv Sèrum 4Te spelenReuver (De Schans)
    5 apr. 20:00ZvWeert 2 - Reuver 1Te spelenAltweerterheide (Op den Das)
    8 apr. 20:30Reuver 1 - Panningen 2Te spelenReuver (De Schans)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagSportomschrijvingDetails
    14 jan.Reuver 1 - Reuver 23 - 3Zaal Algemeen
    13 jan.Reuver 1 - Hegelsom 1Veld Algemeen/Zondag
    7 jan.Beringe ZVV 4 - Reuver 16 - 5Zaal Algemeen
  • Poulestanden Reuver 1 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZvWeert 312110183404333
    2Beringe ZVV 41281385562925
    3ZvWeert 21080269402924
    4MZV/De Heere van Meijel 41271477651222
    5Reuver 2136256867120
    6Panningen 1126155453119
    7Reuver 1125164248-616
    8Panningen 2115065963-415
    9't Brökske/Eetcafé DKW 6133194177-3610
    10zv Sèrum 4112184572-277
    11't Brökske/Eetcafé DKW 71200123880-420