• Programma

    Zie onderstaand het programma voor aankomende week. 

  • Programma Thuiswedstrijden Veld

    DatumThuisteamUitteamStatusDetails
    za 26-sep. 09:00Reuver JO9-1Helden JO9-1Te spelen
    za 26-sep. 10:30Reuver JO10-3Linne JO10-1GTe spelen
    za 26-sep. 10:30Reuver JO11-1FCV-Venlo JO11-2GTe spelen
    za 26-sep. 12:00Reuver JO13-1MVC'19 JO13-1Te spelen
    za 26-sep. 13:00Reuver JO15-1ST Sparta'18/Kronenberg JO15-2GTe spelen
    za 26-sep. 14:00Reuver JO17-1Sportclub Leeuwen JO17-1Te spelen
    za 26-sep. 14:00Reuver JO17-3FC Oda JO17-2Te spelen
    za 26-sep. 17:00Reuver veteranenFCV Venlo veteranenTe spelen
    zo 27-sep. 10:30Reuver 4vvVOS 3Te spelen
    zo 27-sep. 11:00Reuver 2Blerick 3Te spelen
    zo 27-sep. 11:00Reuver VR1Koningslust VR1Te spelen
    zo 27-sep. 11:30Reuver 3MVC'19 3Te spelen
    zo 27-sep. 14:30ReuverHegelsomTe spelen
    do 01-okt. 20:00Reuver 2VV HEBES 2Te spelen
    za 03-okt. 10:30Reuver JO11-2SVC 2000 JO11-3GTe spelen
    za 03-okt. 10:30Reuver JO9-3Baarlo JO9-2GTe spelen
    za 03-okt. 10:30Reuver JO10-1IVO JO10-1Te spelen
    za 03-okt. 10:30Reuver JO12-1ST GFC'33/SV Lottum JO12-1Te spelen
    za 03-okt. 10:30Reuver JO9-2Venlosche Boys JO9-4GTe spelen
  • Programma Uitwedstrijden Veld

    DatumThuisteamUitteamStatusDetails
    za 26-sep. 09:00SV Venray JO12-3GReuver JO12-1Te spelen
    za 26-sep. 09:00Sportclub Leeuwen JO11-1Reuver JO11-2Te spelen
    za 26-sep. 09:15DESM JO11-2Reuver JO11-3Te spelen
    za 26-sep. 09:30RKSVN JO10-1Reuver JO10-1Te spelen
    za 26-sep. 12:00Sportclub Irene JO13-3Reuver JO13-2Te spelen
    za 26-sep. 12:30ST Roggel/SVVH JO15-1GReuver JO15-2Te spelen
    za 26-sep. 13:30Belfeldia JO17-1Reuver JO17-2Te spelen
    za 26-sep. 18:00SV Lake Valley 5Reuver 1Te spelen
    zo 27-sep. 11:00Baarlo 6Reuver 6Te spelen
    zo 27-sep. 11:45DFO '20 5Reuver 5Te spelen
    wo 30-sep. 19:15Helden JO15-1Reuver JO15-1Te spelen
    za 03-okt. 09:00Venlosche Boys JO8-4GReuver JO8-1Te spelen
    za 03-okt. 09:30ST SVEB/Sporting S.T. JO11-1Reuver JO11-1Te spelen
    za 03-okt. 10:00RKAVC JO11-1Reuver JO11-3Te spelen
    za 03-okt. 10:30MVC'19 JO9-2Reuver JO9-1Te spelen
    za 03-okt. 10:30Sportclub Irene JO10-3Reuver JO10-2Te spelen
  • Programma Veteranen

    Voor het programma van de veteranen, klik hier.

  • Programma Zaal

    DatumThuisteamUitteamStatusDetails
    za 26-sep. 18:00SV Lake Valley 5Reuver 1Te spelen
    ma 28-sep. 21:00Reuver 1Wittenhorst 1Te spelen
    ma 28-sep. 22:00Reuver 3ZvWeert 3Te spelen