• Opening Kantine 3.0

  De nieuwe kantine van vv Reuver is klaar!

  Zoals afgesproken op de ALV van oktober 2018 heeft een team van maar liefst 35 vrijwilligers de afgelopen zomer de schouders gezet onder het project kantine 3.0. Daarin zijn zij zondermeer geslaagd en zij willen hun resultaat (facelift) graag aan alle leden, vrijwilligers en sponsoren presenteren op zondag 3 november in een heuse opening.

  Deze opening wordt verricht door de heer Bram Jacobs, wethouder van de gemeente Beesel, om 13.30, voorafgaand aan de derby vv Reuver - vv Kessel (aanvang 14.30). Om een en ander goed te doen verlopen wordt onze wethouder geassisteerd door de 4-jarige Jamie van Uffelen (pupil van de week). Hij wordt daarom deze dag extra ingevlogen vanuit Spaubeek.

  Benieuwd naar het resultaat ? U bent van harte welkom!


  Werkgroep kantine 3.0
  Bestuur vv Reuver