• Jubilarissenborrel jubilea 2020 en 2021

      Maar liefst twaalf jubilarissen zijn afgelopen zaterdag gehuldigd bij een zeer gezellige samenkomst met familie, vrienden en natuurlijk een behoorlijk aantal teamgenoten. Het was de uitgestelde julileum viering van de afgelopen twee jaar omdat Corona de vieringen verstoorde. De jubilarissen van 2020 en 2021 dus. Acht leden van onze vereniging vierden hun 25 jarige jubileum en werden door de voorzitter toegesproken. De speld van 25 jaar lid gingen naar Robin Hermans, Erwin Houwers, Mitchel Klaassen, Nicky Dorssers, Sven Roelofs, Tom Hendrikx, Roel Hendrikx en Ruud Zegers. Liefst 40 jaar bij de vereniging vierden Ton Ravier en Dennis Peeters. Vervolgens mocht ook Peter Houwers worden toegesproken voor niet minder dan 50 jaar lid van onze vereniging. En dan was er nog Huub Kerkhoffs die liefst 75 jaar lid is van de KNVB en al 60 jaar lid van vv Reuver. Jubilarissenborrel jubilea 2020 en 2021 3 De voorzitter bedankte de jubilarissen voor al hun inzet voor onze vereniging en sprak de hoop uit dat ze nog veel van vv Reuver mogen genieten en de vv Reuver van hen. Enkele andere jubilarissen die helaas verhinderd waren op deze dag, zullen hun speld later nog ontvangen. Allemaal ontvingen de jubilarissen een speld van de vereniging en een prachtige bos bloemen en vooral veel felicitaties van de andere aanwezigen. Jubilarissenborrel jubilea 2020 en 2021Jubilarissenborrel jubilea 2020 en 2021 2   Dieter van Gortel Voorzitter V.V. Reuver

    voor alle fotos klik HIER